Kędzierzyn-Koźle ul. Szkolna 15b Tel: 606 318 290 solveco@solveco.pl Poniedziałek-Piątek : 7-15

KONTAKT

Siedziba firmy:

Solveco Sp. z o.o.
ul. Szkolna 15B
47-225 Kędzierzyn-Koźle
NIP: 7010951309

REGON: 384675000

BDO: 000356370

Ireneusz Winiarski Prezes Zarządu i.winiarski@solveco.pl 576 984 999
Tomasz Rozy Wiceprezes Zarządu t.rozy@solveco.pl 606 318 290
Marek Kalinowski Wiceprezes Zarządu m.kalinowski@solveco.p 505 121 211
Kordian Korczyński Wiceprezes - Współwłaściciel k.korczynski@solveco.pl
Marek Kotecki Dyrektor ds. Technologii m.kotecki@solveco.pl 603 504 737
Magdalena Kozak Księgowość m.kozak@solveco.pl 662 722 121
Jarosław Rogiński Ochrona Środowiska - BHP jaroslaw.roginski@rodor.pl 501 660 110
Krzysztof Garguliński Utrzymanie Ruchu k.gargulinski@solveco.pl 662 722 002
Rafał Rzytki Technolog r.rzytki@solveco.pl 662 722 114
Paulina Małkusz Dział Logistyki p.malkusz@solveco.pl 728 370 417
Agata Iksal Dział Technologiczny a.iksal@solveco.pl 660 120 384
Kamil Skaczyło Laboratorium laboratorium@solveco.pl 660 120 518

Formularz kontaktowy.

Siedziba firmy 

 

Solveco Sp. z o.o.
ul. Szkolna 15B;

47-225 Kędzierzyn-Koźle


NIP PL7010951309

REGON: 384675000

BDO: 000356370

 
 
 

Newsletter

Wpisz swój adres email, a będziesz otrzymywał najświeższe wiadomości

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

Używamy Cookies
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Informację cookies strony internetowej zapewnia solveco.pl